معرفی نکساپلاس

شرکت با ایجاد گروهی پویا و استفاده از نیروی انسانی متخصص و بهره گیری از تمامی ظرفیتهای متخصصین کشور، همچنین استفاده از مشاورین خارجی مفتخر به ارائه خدمت به مردم کشور عزیز ایران است. این شرکت با نام نانو کیمیا ساخت ایساتیس اختصاری (نکسا پلاس ) در کشور شروع به فعالیت نموده و معتقدیم دستیابی به هر موفقیت باید نقطه آغازین موفقیتهای بعدی باشد؛ تا به رشد و بلوغ دست یابد؛ و دانش را لازمه ارتقاء سطح شرکت و همچنین جوامع میداند؛ لذا به عنوان شرکتی جوان و پویا، آمادهایم که محصولی با کیفیت ارائه دهیم. . همگام کردن دانش روز دنیا در حوزه های »نانوتکنولوژی« و »ساختمان« یکی از مزیتهای رقابتی ماست. ما افتخار داریم بگوییم در افزایش بهره وری و رضایتمندی مشتریان نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ی ذینفعان میگردد.

زیرساخت های نکساپلاس

گروه مهندسی نکسا پلاس با فعالیت در زمینه تولید و محصولات صنعت ساختمان و با تجهیز و گسترش بخش تحقیق و توسعه حرکتی قدرتمند در جهت ایجاد سبکی نوین در مسیر پیشبرد توسعه زیرساخت های علمی، صنعتی و مهندسی کشور گام نهاده است و ما مفتخریم که با استفاده از نبوغ و پشتکار و خلاقیت متخصصین جوان و پرتلاش این سرزمین توانسته باشیم بخشی ازدغدغه های اشتغال جوانان این مرز و بوم و همچنین بحران جدی و مهم آب را در خصوص هدر رفت آب کنترل کرده باشیم.

معرفی اجمالی محصولات نکساپلاس

محصول فوق جهت بند کشی، سرویس های بهداشتی اعم از آشپرخانه، حمام، دستشویی و هر سطحی مانند پشت بام، تراس که موزاییک یا کاشی، سرامیک و سنگ شده باشد مناسب می باشد. 
مزایا: 
مقاوم در برابر شوینده های اسیدی و بازی 
آب بندی صد در صد سطح مورد نظر و چسبندگی بیشتر کاشی،سنگ یا سرامیک 
نفوذ به اعماق سازه 
دوام بالا و ماندگاری بالا 
آنتی باکتریال(ضد میکروب) و ضد جلبک و ضدخزه کردن سطح 
جلوگیری از تجمع کثیفی و آلودگی در زیر سطح کاشی، سنگ یا سرامیک در نتیجه پیشگیری از ایجاد بوی بد 
آب بندی صد در صد بدون تخریب با کمترین هزینه
موارد کاربرد: 
جهت آب بندی بدون نیاز به تخریب سازه هایی که علت رطوبت در آنها پوکی بندها کاشی،سرامیک،سنگ و موزاییک در اثر گذر زمان،ترک و یا استفاده از مواد اسیدی و شیمیایی، پوسیدگی ایزوگام قیر یا درست اجرا نشدن عایق های رطوبتی جهت بند کشی انواع کاشی،سرامیک،سنگ و موزاییک استفاده شده در نما ها و انواع کف

این محصول جهت عایق کاری و آب بندی کلیه سطوح ساختمانی اعم از انواع استخرهای بتنی، مخازن بتنی آب، کف سازی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی در حین ساخت، نمای ساختمان ها، بدون استفاده از ایزوگام و قیر با آب بندی صددرصد و دوام بالا معادل عمر سازه به کار می رود. 
موارد کاربرد: 
برای کف سازی سرویس های بهداشتی و پشت بام به همراه کاشی کاری، موازییک کاری یا سنگ کاری 
برای کف سازی استخر بتنی استخر های کشاورزی، شنا، جکوزی، پرورش ماهی مخازن آب شرب و اسیدی و قلیایی
نکته: قابل ذکر است در سنگ کاری نماها برای ایجاد چسبندگی مناسب ملات به سنگ و جلو گیری از ریزش یا پشت کردن سنگ در ارتفاع بالا می توان از محصول کیت پروف ملاتی جهت بالا بردن چسبندگی ملات و رفع این مشکل استفاده نمود. 
نکته:برای پوشش پشت بام، تراس، با سرامیک، سنگ یا موزاییک، حتما ملات تهیه شده با مواد نکسا ملاتی پوشش داده شود زیرا تنش های .ایجاد شده در ساختمان ایجاد ترک و درز در ملات های معمولی می نماید که موجب کاهش دوام ملات های معمولی می شود. 
نکته:در سازه های استخرهای سنتی آجری،بلوکی،سنگی که نشست و ترک ایجاد می شود این محصول کاربردی ندارد و فقط در سازه های استخرهای بتنی فوق العاده است و استفاده می گردد. البته این به این معنی نیست این محصول این سازه های را آب بندی نمی کند بلکه اگر کوچکترین نشست و شکستی در اثر لرزه ای ریز زمین ایجاد شود کل آب بندی بهم می ریزد و در کل در سازمان نظام مهندسی سازه های استخرهای سنتی برای استخر مورد قبول و مورد تایید نمی باشد. نکته قابل ذکر درآب بندی سازه هایی که توسط مواد آب بندی می شود این است که باید ساختاری یک پارچه ومقاوم درمقابل انواع .نشست,شکست وزلزله داشته باشد تا آب بندی صددرصد ایجاد شود 
شرایط نگهداری محصول: 
این محصول باید در فضای سربسته و دور از اشعه مستقیم در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود. 
ملاحظات: 
از محصول نکسا ملاتی برای ملات هایی استفاده نمایید که می خواهید همزمان با این ملات سنگ کاری،کاشی کاری یا سرامیک نمایید نکته مهم این محصول برای آب بندی پشت بام هایی کاربرد دارد که بخواهید موزاییک یا سنگ یا کاشی نمایید که طبق نسبت ذکر شده به آب ملات مورد نظر اضافه می شود.

این محصول جهت آب بندی و عایق کاری انواع سطوح اعم از نماهای کاهگل،سنگی ،چوبی،آجری و…، بدون تغییر رنگ و بدون تخریب ، و با ایجاد لایه ای نفوذی در برابر رطوبت و انواع تشعشعات مضر خورشیدی محافظت می نماید. 
مشخصات فنی: 
-یک نوع عایق حرارتی و برودتی برای نما 
-مقاوم در برابر رطوبت و گازهای جوی 
-مقاوم در برابر تابش های مضر خورشیدی
-محافظت و جلوگیری از تغییر رنگ مصالح کاربرد شده در نمای ساختمان
-ماندگاری بالا در موضع اجرا شده و عمر مفید زیاد
-قابل شستشو 
-تصفیه کننده هوا 
-خاصیت ضد گرد و غبار و ضد دوده نمودن سطح 
-خاصیت خود پاک شوندگی سطوح پس از بارش
-قابل اعمال بر روی سطح مرطوب
-آنتی باکتریال کردن سطح 
-ضد جلبک و خزه کردن سطح 
موارد کاربرد: 
نمای آجری، گچی، نمای سیمانی، نمای تگری، سنگ های تراورتن، سطوح چوبی، فلزی، آثار تاریخی و انواع مشابه